V zajímavém utkání se střetla mužstva Služovic a Sudic. Služovice se dostaly velmi brzy do vedení, když odcentroval Martin Kremser a hlavička Nováka byla neomylná – 1:0. V 15. minutě ještě Trunčík nezakončil, ale o tři minuty později po dlouhém autu Martina Kremsera procedil hostujícího brankáře Leváka – 2:0. Ve 20. minutě Sudice snížily, když Riemel netypicky pravou nohou poslal pomocí tyče míč do kasy – 2:1. Po půlhodině hry sklepl Urban míč na Čípa a ten zpoza šestnáctky nemilosrdně trestal – 3:1. Za tohoto stavu zahrozily Sudice Tomášem a Vojtěchem Kryštofem, ale bez efektu. V 36. minutě svou samostatnou akci zakončil Urban ránou k tyči – 4:1. Těsně před poločasem se k odraženému balonu dostal sudický Riemel a procedil gólmana – 4:2.

Úvod druhého poločasu patřil Služovicím, které zatlačily hosty. Své šance zahodili Urban, Trunčík, Martin Kremser s Čípem. Pak se ke slovu dostaly i Sudice, ale Vojtěchu Kryštofovi s Baránkem nebylo souzeno se radovat z branky. V 68. minutě prodloužil rohový kop hlavou Černý na Aleše Cimingu, a ten hlavou poslal merunu do sítě – 5:2. Sudice odpověděly střelami Riemela a Tomáše Kryštofa. Definitivní podobu výsledku dal čtyři minuty před koncem Trunčík, jehož nepovedená střela prošla brankáři pod tělem – 6:2. Pak už jen nepřesně stříleli Trunčík, Urban a Vojtěch Kremser.

Branky : 4. J. Novák , 18. M. Trunčík , 20. T. Riemel , 30. M. Číp , 36. V. Urban , 41. T. Riemel , 68. A. Ciminga , 86. M. Trunčík

Ohlasy k zápasu

TJ Sokol Služovice

Petr Pardy (vedoucí mužstva): V prvním poločase jsme hráli proti větru, ale i tak jsme si vytvořili dost šancí, a dali jsme čtyři krásné góly. Druhá půle se už víceméně dohrávala. Přidali jsme další dva góly a bylo hotovo.

TJ Sokol Sudice

Lukáš Kartous (vedoucí týmu): Byl to vyrovnaný fotbal, hrálo se kombinačně. Služovice své šance proměnily, a my ne. Hráli chytřejší fotbal, a proto to skončilo 6:2.