NOVINKY
  1. Hať – Sudice 2:4
  2. Dolní Benešov – Sudice 7:3
  3. Sudice – Kobeřice 4:2
  4. Šilheřovice – Sudice 5:1
  5. Sudice – Chuchelná 3:1

Fotografie ze zápasů

19. 8. 2019
Sudice – Bohuslavice (4:5)
Střelci: 14. Schreiber Karel, 44. Havranke Martin, 46. Schreiber Karel, 63. Valníček Josef - 11. Buhla Daniel (pen.), 25. Mika Ondřej, 35. Mika Ondřej, 38. Janoš Jan, 76. Faika Martin Tělovýchovná jednota Sokol Sudice, z.s. # P Jméno ŽK ČK 1 B Boček Marek 2 N Vítek Patrik 28 3 N Červeňák René 4 N...
4. 8. 2019
Sportovní slavnost 2019 + výherní listina
Hlavní utkání   TJ Sokol SUDICE 2 : TJ Slavia PÍŠŤ 6 Galerie Výherní listina z tomboly: STÁHNOUT
29. 7. 2019
Pozvánka na sportovní slavnost
V sobotu 03.08.2019 se na hřišti TJ Sokol Sudice koná Sportovní slavnost zahájení v 14:30 hod. zápasem starších pánů za účasti Sudic a polskéhoKietrze v průběhu odpoledne bude na kurtu probíhat utkání v nohejbale od 16:15 hod. zápas sudických benjamínků a žáků od 17:00 hod. hlavní zápas mezi TJ Sokol Sudice a TJ Slavia Píšť po celé odpoledne...
27. 5. 2019
Sudice – Bolatice 4:9
Střelci: 23. Havranke David, 27. Havranke David, 70. Riemel Tomáš, 81. Zeman Marek - 3. Sněhota Tomáš, 9. Sněhota Pavel, 32. Kretek Tomáš, 38. Kretek Tomáš, 52. Kretek Tomáš, 56. Kretek Tomáš, 60. Obrusník Robin, 71. Kretek Tomáš, 77. Obrusník Robin TJ SOKOL SUDICE # P Jméno ŽK ČK 1 B Boček Marek 2 N...
18. 5. 2019
Hať – Sudice 1:3
Střelci: 47. Starowicz Michal (pen.) - 16. Havranke David, 23. Havranke David, 32. Havranke David Tělovýchovná jednota Sokol Hať, z.s. # P Jméno ŽK ČK 20 B Zháňal Ondřej 2 N Hříbek Michael 46 3 N Horák Patrik [K] 4 N Janík Miroslav 5 N Tesař Ondřej 6 N Hruška Roman 7 N Starowicz Michal...
12. 5. 2019
Sudice – Chuchelná 8:2
Střelci: 20. Riemel Tomáš, 24. Baránek Pavel, 31. Riemel Tomáš, 36. Lellek Tomáš, 46. Lellek Tomáš, 55. Riemel Tomáš, 75. Lellek Tomáš, 88. Riemel Tomáš - 48. Gargoš Jan, 70. Faika Martin Tělovýchovná jednota Sokol Sudice, z.s. # P Jméno ŽK ČK 1 B Boček Marek 2 N Vítek Patrik 4 N Kartous Lukáš 56...
9. 5. 2019
Šilheřovice – Sudice 3:1
Střelci: 36. Lukáš Dominik, 49. Lukáš Dominik, 65. Lukáš Dominik - 85. Kalmus Tomáš Šilheřovice - Sudice  3:1 Tělovýchovná jednota Sokol Šilheřovice, z.s. # P Jméno ŽK ČK 1 B Knopp Tomáš 3 N Wasserbauer Matěj [K] 46 4 N Jakubec Petr 5 N Kulhavý Přemysl 6 N Dřevjaný Lukáš 7 N Kabeláč David 8...
24. 4. 2019
Stávění máje – 7. 5. 2019

TJ Sokol Sudice vás zve na tradiční Stavění máje a pálení čarodějnic Kde: Sportovní areál TJ Sokol Sudice Kdy: Úterý 7. 5. 2019 od 18:00 hodin

14. 4. 2019
Debakl v Bohuslavicích
SPORTOVNÍ KLUB BOHUSLAVICE, Z.S. TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SOKOL SUDICE, Z.S. # P JMÉNO ŽK ČK 1 B Cyrus Jakub 8 N Kozel Jan 80 2 N Štefek Petr 3 N Benek Matěj 9 N Pochopien Radim 5 N Štefek Jakub [K] 7 N Kotzur Daniel 51 10 N Mička Václav 73 11 N Janoš Vojtěch 51...
8. 4. 2019
Sudice – Bělá 2:2
Střelci: 64. Riemel Tomáš, 90. Kalmus Tomáš - 33. Kamrád Petr, 35. Richter Jiří Sudice - 2:2 - Bělá Tělovýchovná jednota Sokol Sudice, z.s. # P Jméno ŽK ČK 1 B Boček Marek 2 N Vítek Patrik 3 N Schwenzner Andreas 4 N Dudek Denis 57 5 N Baránek Pavel 6 N Valníček Josef 7...
Rolovat nahoru