3. První jarní utkání našemu týmu nevyšlo
  4. Rozpis utkání jaro 2023
  5. Letní kino v Sudicích – 27.08.2022

Rok 2004

Sportovní fanoušci, kteří věřili, že družstvo mužů po podzimním kole v roce 2003, kde se umístili bez ztráty bodu na 1. místě, bude v úspěšné i v jarním kole a přinese jim vytoužený postup, měli pravdu. Podařilo se to a muži jarní kolo vyhrávali s převahou a postoupili bez ztráty jediného bodu do vyšší třídy – okresní soutěže    III. třídy.  Družstvo pod vedením trenéra Radima Molnára a vedoucího družstva Huberta Lamly dosáhlo tohoto úspěchu nejen postupem, ale zároveň takovými výsledky zápasů, při kterých po celou sezónu neztratilo ani jediný bod a přesáhlo v počtu střelených branek přes magickou stovku. Série úspěšných utkání pokračovala i v podzimním kole. Na domácím hřišti zahajovali další ročník derby s Rohovem, který rovněž postoupil a po skončení podzimního kola stanulo družstvo mužů opět na 1. místě. V očekávání všech příznivců byl další možný postup do vyšší třídy.

Družstvo mladších žáků, které trénoval p. Jan Halfar, se umístilo na pěkném 4. místě. Po podzimním kole byli devátí.

Hůř si již vedl dorost, který končil sezónu na předposledním 11. místě v okresní soutěži  sk. A. Po podzimním kole skončili na 6. místě. Jejich dobré výsledky přilákaly na hřiště spousty fanoušků z řad sportovních příznivců i ostatních občanů.

Kromě sportovních aktivit pořádala TJ Sokol i několik dalších společenských aktivit pro občany. Mezi již tradiční patřil předmájový večer a filipojakubská noc z 30. dubna na 1. května, kdy se na hřišti konal „slet čarodějnic bez omezení věku“ s táborákem a stavění máje. Kácení máje se pak konalo se zábavným programem v sobotu 29. května při diskotéce s Ambrožem, které však bylo poznamenáno velmi chladným počasím.

V sobotu 6. března 2004 uspořádali ve školní tělocvičně turnaj ve stolním tenise.

V sobotu 19. června 2004 uskutečnili hned několik akcí. Dopoledne se konalo závěrečné kolo turnaje Prajzské ligy benjamínků, kde se utkali nejmladší žáci z Chuchelné, Strahovic, Hněvošic, Bělé a Rohova. Sponzorem turnaje byly Stavebniny Janík.  Za účasti družstev Dolního Benešova, Hlučína, Kravař a domácích Sudic se konal antukový turnaj žaček ve volejbale. Odpoledne patřilo Sudickým. Konal se již tradiční Pouliční turnaj za účasti družstev Sever I., Sever II., Jih I. a Jih II., kde si mohli zahrát všichni bez omezení věku, kdo měli zájem.

Sportovní den byl zakončen nočním karnevalem. Pro účastníky bylo připraveno bohaté občerstvení a různé speciality.

Sportovní slavnost

se konala v sobotu a v neděli 31.7. a 1.8. 2004. V sobotu odpoledne mohli diváci shlédnout utkání mladších žáků Sudic a Kobeřic a poté přátelské utkání starších pánů Sudic a Jakartovic. Večer se konal rockový a beatový festival skupin Firezone, Pohoda a Thorns.

Sportovní zápolení pokračovalo v neděli. Dorost Sudic se utkal s SFC Opava a hlavní zápas sehráli muži Sudic s Dolním Benešovem „B“. Pro zpestření sportovního dne se konaly soutěže družstva hasičů a sportovců v lanovém studiu a diváci zhlédli i voltýž – jízdu na koni s gymnastickými prvky, kterou předvedla skupina jezdců z Albertovce. Pořadatelé připravili pro své příznivce bohatý program po oba dny a to nejen sportovní. Pro děti připravili různé soutěže a hry. Po oba dny bylo připraveno bohaté občerstvení a kdo si zakoupil los, mohl vyhrát jako každoročně v bohaté tombole.