NOVINKY
  1. Hať – Sudice 1:3
  2. Sudice – Chuchelná 8:2
  3. Šilheřovice – Sudice 3:1
  4. Stávění máje – 7. 5. 2019
  5. Debakl v Bohuslavicích

Fotografie ze zápasů

18. 5. 2019
Hať – Sudice 1:3
Střelci: 47. Starowicz Michal (pen.) - 16. Havranke David, 23. Havranke David, 32. Havranke David Tělovýchovná jednota Sokol Hať, z.s. # P Jméno ŽK ČK 20 B Zháňal Ondřej 2 N Hříbek Michael 46 3 N Horák Patrik [K] 4 N Janík Miroslav 5 N Tesař Ondřej 6 N Hruška Roman 7 N Starowicz Michal...
12. 5. 2019
Sudice – Chuchelná 8:2
Střelci: 20. Riemel Tomáš, 24. Baránek Pavel, 31. Riemel Tomáš, 36. Lellek Tomáš, 46. Lellek Tomáš, 55. Riemel Tomáš, 75. Lellek Tomáš, 88. Riemel Tomáš - 48. Gargoš Jan, 70. Faika Martin Tělovýchovná jednota Sokol Sudice, z.s. # P Jméno ŽK ČK 1 B Boček Marek 2 N Vítek Patrik 4 N Kartous Lukáš 56...
9. 5. 2019
Šilheřovice – Sudice 3:1
Střelci: 36. Lukáš Dominik, 49. Lukáš Dominik, 65. Lukáš Dominik - 85. Kalmus Tomáš Šilheřovice - Sudice  3:1 Tělovýchovná jednota Sokol Šilheřovice, z.s. # P Jméno ŽK ČK 1 B Knopp Tomáš 3 N Wasserbauer Matěj [K] 46 4 N Jakubec Petr 5 N Kulhavý Přemysl 6 N Dřevjaný Lukáš 7 N Kabeláč David 8...
24. 4. 2019
Stávění máje – 7. 5. 2019

TJ Sokol Sudice vás zve na tradiční Stavění máje a pálení čarodějnic Kde: Sportovní areál TJ Sokol Sudice Kdy: Úterý 7. 5. 2019 od 18:00 hodin

14. 4. 2019
Debakl v Bohuslavicích
SPORTOVNÍ KLUB BOHUSLAVICE, Z.S. TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SOKOL SUDICE, Z.S. # P JMÉNO ŽK ČK 1 B Cyrus Jakub 8 N Kozel Jan 80 2 N Štefek Petr 3 N Benek Matěj 9 N Pochopien Radim 5 N Štefek Jakub [K] 7 N Kotzur Daniel 51 10 N Mička Václav 73 11 N Janoš Vojtěch 51...
8. 4. 2019
Sudice – Bělá 2:2
Střelci: 64. Riemel Tomáš, 90. Kalmus Tomáš - 33. Kamrád Petr, 35. Richter Jiří Sudice - 2:2 - Bělá Tělovýchovná jednota Sokol Sudice, z.s. # P Jméno ŽK ČK 1 B Boček Marek 2 N Vítek Patrik 3 N Schwenzner Andreas 4 N Dudek Denis 57 5 N Baránek Pavel 6 N Valníček Josef 7...
1. 4. 2019
Zápas nenašel vítěze
Střelci: 9. Gai Michal, 25. Gai Michal, 54. Gai Michal - 7. Kalmus Tomáš, 24. Lellek Tomáš, 80. Riemel Tomáš Darkovičky - 3 : 3 - Sudice Fotbalový klub Darkovičky, z.s. # P Jméno ŽK ČK 1 B Pískala Petr 2 O Balgar Patrik 3 O Zlotý Aleš 4 O Míl Jan 14 O Ender...
28. 3. 2019
Prohra v úvodním jarním zápase
Střelci: 13. Levák Lukkáš, 26. Baránek Pavel, 35. Riemel Tomáš, 64. Havranke Martin - 8. Hladík František, 10. Malchárek Michal, 29. Slanina Lukáš, 60. Hladík František, 66. Malchárek Michal   Sudice - 4:5 - Strahovice   Tělovýchovná jednota Sokol Sudice, z.s. # P Jméno ŽK ČK 1 B Boček Marek 2 N Vítek Patrik 3...
19. 2. 2019
Valná hromada TJ Sokol Sudice

Výbor TJ Sokol Sudice, z.s. svolává na sobotu 9. března 2019 od 16:00 hodin v hospodě na hřišti TJ VALNOU HROMADU Pro všechny aktivní i neaktivní členy TJ Program: Zahájení a kontrola usnesení z roku 2018 Hodnotící zpráva o činnosti předsedy TJ Zpráva o hospodaření TJ Zpráva kontrolní a revizní komise Zpráva vedoucího o činnosti oddílu Plán…

19. 2. 2019
Rozpis zápasů jaro 2019

Rozlosování – jaro 2019 15.kolo 24.03. NE 15:00 Sudice vs. Strahovice “B” 16.kolo 31.03. NE 15:30 Darkovičky “B” vs. Sudice 17.kolo 07.04. NE 15:30 Sudice vs. Bělá 18.kolo 13.04. SO 16:00 Bohuslavice “B” vs. Sudice 19.kolo 20.04. SO 16:00 Závada vs. Sudice 20.kolo 28.04. NE 16:30 Sudice vs. Dolní Benešov “B” 21.kolo 04.05. SO 16:30…

Rolovat nahoru