NOVINKY
  1. Přípravné útkání
  2. Pozvánka na Valnou hromadu
  3. Silvestrovský fotbálek
  4. Hať – Sudice 2:4
  5. Dolní Benešov – Sudice 7:3

Fotografie ze zápasů

24. 2. 2020
Přípravné útkání
29. 2. 2020 Od 14:00 TJ Sokol SUDICE 3 VS 9 Klub Sportowy PIETRASZYN 7. 3. 2020 Od 14:00 TJ Sokol SUDICE VS TJ Sokol KOBLOV
23. 2. 2020
Pozvánka na Valnou hromadu

Výbor TJ Sokol Sudice, z.s. svolává na sobotu 29. února 2020 od 17:00 hodin v hospodě na hřišti TJ VALNOU HROMADU Pro všechny aktivní i neaktivní členy TJ Program: Zahájení a kontrola usnesení z roku 2019 Zpráva o hospodaření TJ Zpráva kontrolní a revizní komise Zpráva vedoucího o činnosti oddílu Plán činnosti na rok 2020 Volba výboru…

12. 12. 2019
Silvestrovský fotbálek

Dovolujeme si Vás pozvat na ukončení fotbalového roku 2019 spojené s tradičním SILVESTROVSKÝM FOTBALEM mezi týmy ŽENATÝCH – SVOBODNÝCH, které se uskuteční v sobotu dne 29.12.2019 od 10:00 hodin       na hřišti TJ Sokol Sudice.                                                                                                                   Srdečně zve TJ Sokol Sudice

2. 11. 2019
Hať – Sudice 2:4
Střelci: 5. Knybel Radek, 30. Tyleček Lukáš - 32. Havranke David, 37. Riemel Tomáš, 52. Valníček Josef, 62. Červeňák René (pen.) Tělovýchovná jednota Sokol Hať, z.s. # P Jméno ŽK ČK 20 B Zháňal Ondřej 2 N Hříbek Lukáš 3 N Janík Miroslav [K] 5 N Adamčík Václav 4 N Štverka Lukáš 74 8 N...
21. 10. 2019
Dolní Benešov – Sudice 7:3
Střelci: 7. Stříbný Lukáš (pen.), 35. Stříbný Lukáš, 42. Baránek Aleš, 45. Stříbný Lukáš, 62. Baránek Aleš, 72. Stříbný Lukáš, 84. Baránek Aleš - 66. Schreiber Karel, 86. Havranke Martin, 90. Havranke David FC Dolní Benešov z.s. # P Jméno ŽK ČK 1 B Vaňura Marek 46 2 N Janovský Jakub 16 N Polák Jiří...
21. 10. 2019
Sudice – Kobeřice 4:2
Střelci: 45. Červeňák René (pen.), 47. Vítek Patrik, 74. Havranke David, 90. Pitra Michal - 20. Návrat Jan (pen.), 51. Návrat Jan Tělovýchovná jednota Sokol Sudice, z.s. # P Jméno ŽK ČK 1 B Boček Marek 2 N Vítek Patrik 3 N Hlaváč Miroslav 4 N Pitra Michal 56 5 N Červeňák René 6 N...
8. 10. 2019
Šilheřovice – Sudice 5:1
Tělovýchovná jednota Sokol Šilheřovice, z.s. # P Jméno ŽK ČK 19 B Žebrák Martin 2 N Wasserbauer Matěj 3 N Redzina Roman 72 4 N Chmelař Kamil 5 N Dřevjaný Lukáš 6 N Volný David 70 12 N Korytář Vojtěch 23 46 8 N D' Agnelli Enrico 52 9 N Lukáš Dominik 10 N Čecháček...
3. 10. 2019
Sudice – Chuchelná 3:1
Střelci: 23. Lellek Tomáš, 80. Lellek Tomáš, 88. Havranke David - 52. Depta Matěj Tělovýchovná jednota Sokol Sudice, z.s. # P Jméno ŽK ČK 1 B Levák Lukkáš 2 N Vítek Patrik 15 N Hlaváč Miroslav 81 4 N Pitra Michal 5 N Červeňák René 12 N Kartous Lukáš 60 14 N Lellek Tomáš 16...
25. 9. 2019
Strahovice – Sudice 2:4
Střelci: 7. Stříbný Jakub, 85. Beneš Petr - 33. Paprskář Oldřich, 60. Riemel Tomáš, 74. Pitra Michal, 77. Vítek Patrik Sportovní klub Meteor Strahovice, z.s. # P Jméno ŽK ČK 1 B Stoklasa Daniel 8 O Hluchník Pavel [K] 15 O Němec Tomáš 12 O Štefek Vojtěch 19 Z Kubiš Patrik 88 7 Z Hluchník...
18. 9. 2019
Sudice – Bolatice 1:4
Střelci: 78. Riemel Tomáš - 30. Sněhota Michal, 54. Langer Ondřej, 75. Langer Ondřej, 88. Sněhota Pavel Tělovýchovná jednota Sokol Sudice, z.s. # P Jméno ŽK ČK 1 B Boček Marek 2 N Vítek Patrik 17 N Valníček Josef 5 N Kartous Lukáš 6 N Zips Tomáš 7 N Paprskář Oldřich 8 N Riemel Tomáš...
Rolovat nahoru